नेपाल सरकार
कृषि व्यवस्थापन सूचना प्रणाली
मध्य बानेश्वर, काठमाडौँ, नेपाल

अध्यावधिक मिति : २०१७-०४-१२
SN Name: Representing Institution: District: Current Designation: Section: Mobile No Email Office phone no:
1 Tharka Bahadur GC DADO Kavre Horticulture Development Officer  Horticulture 9847306241 thakagc@yahoo.com  011-490201
2 Shyam Narayan Mahato DLSO Kavre Veterinary Doctor Animal Health 9851160929 mahatoshyam52@gmail.com  011-490892
3 Chhabi Lal Ghimire DADO Dhankuta Plant Protection Officer   9851172653 gmimirecl@yahoo.com  
4 Kumar  pd. Sangraula DLSO Dhankuta Livestock Development Officer Livestock 9842332119 sangroulakumar@gmail.com 026-520283
5 Pradip Karki NARC-Patle Dhankuta Scientist (S1) Pomologyst 9842056822 horti.expert11@gmail.com 053-550041
6 Bindeshwor Yadav DADO Siraha     9852830550   033-520049
7 Komal Shahi DADO Kailali Plant Protection Officer    9848428045    
8 NA DLSO Sunsari   Animal Health     025-560162
9 Naresh Kumar Pandit RAD Morang Agri-Extention Officer Agri-Extention 9862006534 panditnk71@gmail.com 021-470258
10 Sudarshan Humagain DHM-Eastern Sunsari Senior Assistance Meterologist Technical Data 9841109242 sudarshanhumagain@gmail.com 025-520272
11 Shukra Raj Shrestha NARC-Tarahara Sunsari Scientist (S1) Soil Science 9846112083 shukrarajshrestha@gmail.com 025-476462
12 Krishna Poudel NARC-Pakhribash Dhankuta Scientist Agri-Resesarch Station

9806468997

9845081252

krishnapoudel08@gmail.com

arspakh@gmail.com

026-405103
13 Manish Kumar Thakur NARC-Patle Dhankuta Scientist (S1) Pomologyst 9842084858 horti.expert11@gmail.com 026-620232
14 Dev Nidhi Tiwari NARC-Hardinath Dhanusha Senior Scientist (S-3) Plant Breeding 9856034716 dev.tiwari17@gmail.com  
15 Mitali Kumari Sah NARC-Parwanipur Bara Scientist (S1) Agronomy 9841352317 sahmitali@gmail.com  
16 Satyadev Mandal DADO Morang Agri Extention Officer   9852060130 dadomorang@yahoo.com  
17 Keshab raj Pokhrel ARS-Surkhet Surkhet Technical Officer Plant Breeding

9845151091;

9858051091

pokhrel.keshab@gmail.com 520123
18 Mathura Yadav Matinal Wheat Research Program  Rupendhei Sr. Scientist Agronomy 9847589518 mathura_03@yahoo.com 071-522196
19 Gautam Shrestha RARS Banke S-1 Soil Science 9741022548 shresthagautam@live.com 081-621226
20 Deepak Bhusal Fisheries Development Center Banke Fisheries Development Officer Fisheries 9843283824 bhusaldeep@gmail.com 081-400027
21 Parshu Ram Rawat Regional Plant Protection Laboratory Banke Senior Plant Protection Officer Agriculture Plant Protection(Entomology) 9841572220 rawatpr79@yahoo.com 081-521785
22 Sirjana Shah DHM Field Office Banke Weather Observer   9848021530 srijana_nepalgunj2009@yahoo.com 081-565288
23 Rita Meheta DHM Field Office Banke Assistant Meteorologist   9848285357 ritameheta79.rm@gmail.com 081-565288
24 Akhlesh Prasad Chaurasiya Climatic Field Office Jumla Asst. Meteorologist(Incharge)   9858320187 chaurasiyaap@yahoo.com  
25 Ramesh Jaiswal DADO-Rupendhei Rupendhei Fisheries Development Officer Fishereis Development 9857011935

jaiswal.aqua@gmail.com

dadorup@gmail.com

071520201 ,

071-520917

26 Dhan Bahadur Pun Dado-Banke Banke Agriculture Extension Officer Extension 9858025341 mr.dbpun@gmail.com

081-520027;

520225

27 NA DADO-Bara Bara         053-550017
28 Gobind Bhadur Mahat DLSO-Jumla Jumla Livestock Development Officer Livestock 9858023558 govinda.mahat42 087-520028
29 Bhup Narayan Mandal DADO-Jhapa Jhapa Fisheries Development Officer   9815921932 bhupmandal@yahoo.com  
30 Hridaya Ram Pokharel RAD,Biratnagar Morang Agricultural Extension Officer   9842033116 hridayarampokhrel@yahoo.com  
31 Shital Bhattarai DADO-Jhapa Jhapa Planning Officer   9841524271 shitalbhattarai@gmail.com  
32 Dr. Hemchandra Kr. Jaiswar DLSO, Bara Bara Livestock Dev. Officer   9845060767 drhemchandra@yahoo.com  
33 Mohan Ray DLSO Mohottari Mohottari Livestock Officer   9844260257 mohan.ray.yahav@gmail.com  
34 Roshan Mehta DADO, Saptari Saptari Agri-Ext. Officer   9854406560 dadosaptari@gmail.com  
35 Kumar Singh Khatri DLSO, Jhapa Jhapa Veterinary Officer   9852021420 dlsojhapa@gmail.com  
36 Ajaya Karkee Pakhribas-NARC Dhankuta Scientist(S-1) Ag Research Station,Pakhribas

9803267663

9843286956

ajayakarkee@gmail.com  
37 Ram B Thakur DADO-Sankhuwasabha Sankhuwasabha     9842077823    
38 Ganesh C Thakur Hardinath-NARC Dhanusha Senior Technical Officer National Rice Research Center 9845099017 nrrpjnk@yahoo.com  
39 Kapil Paudel Bara-NARC Bara Scientist(S-1) National Sugarcane Research Program, Jitpur 9845139208

kpl.paudel@gmai.com

srpnarc@gmail.com

 
40 Razan Malla Sarlahi-NARC Sarlahi Technical Officer(T-6) National oilseed research program, nawalpur

9847100871

9854036252

046-570002

razenmalla@gmail.com

norp_nawalpur@yahoo.com

 
41 Ram Sogarnath Mandal DADO Mohottari Mohottari Horticulture Development Officer   9854027107    
42 Puspha Budathoki DLSO Sankhuwasabha Sankhuwasabha Veterinary Officer   9852051510 puspha294@gmail.com  
43 Balak Ram Devkota DADO Jumla Jumla Agri-Officer   9848047462 dadojumla@gmail.com  
44 Dilip Jung Rana DADO Surkhet Surkhet Planning Officer   9858027867 dado_skt@yahoo.com  
45 Shri Kumar Neupane DADO Chitwan Chitwan     9851190710 dadochitwan@gmail.com  
46 Deo N Shah DADO Sunsari Sunsari     9842056679    
47 Ram Chandra Gautam DADO Dhading Dhading     9848083741    
48 Sudhir Paudel DADO Dolakha Dolakha     9841373693    
49 Dr. Ganesh K.C. DLSO, Kaski Kaski Veterinary Doctor   9856080909